Rational VarioCookingCenter®

Rational VarioCookingCenter®

VCC nowoczesne i wielofunkcyjne urządzenie dostosowane do różnych wymagań. W restauracji à la carte lub na stołówce, 30 pojedynczych porcji albo tysiące dań, gotowanie pod ciśnieniem, wcześniejsze przyrządzanie w nocy lub przygotowywanie potraw bezpośrednio na zamówienie. VarioCookingCenter® zastępuje konwencjonalne urządzenia kuchenne, takie jak patelnie przechylne, kotły, piece i frytownice, dzięki czemu zapotrzebowanie na miejsce w kuchni zostaje ograniczone o 30%.  Gotowanie. Smażenie. Frytowanie. Wszystko w jednym urządzeniu – nawet cztery razy szybciej i przy zużyciu energii niższym o 40%.
Elastyczność VarioCookingCenter®pozwala na wykorzystywanie go na różne sposoby i zachowanie pełnej niezależności. To nawet 2 dodatkowe godziny cennego czasu pracy dziennie i możliwość gotowania
dla gości na najwyższym poziomie — zupełnie bez nadzoru. Wszystko to dzięki wbudowanej inteligencji kulinarnej, rozgrzewaniu do 200°C w rekordowym czasie oraz mocy pieczenia większej o 40%.

 

Co potrafi Rational VarioCookingCenter®

· Szybko się rozgrzewa – przyśpiesza od 0 do 200 C w niecałe 2,5 minuty.
· Daje znać, gdy nadejdzie odpowiedni czas na obrócenie produktów.
· Potrafi smażyć na chrupko, ale i delikatnie gotować.
· Doskonałe wyniki gotowania nawet pod ciśnieniem.
· Pracuje również nocą, zupełnie bez nadzoru.

Więcej info nt. VCC znajdziecie Państwo Tutaj.   |    Film prezentujący możliwości VCC.

P.H.U. KLIMATEX jest autoryzowanym dystrybutorem Rational.

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych. Mamy również możliwość zorganizowania dla osób zainteresowanych, pokazu urządzenia Rational VCC w naszym Centrum Szkoleniowym Klimatex.