VIII Giełda Gastronomiczna za nami

Zakończyliśmy VIII edycję Giełdy Gastronomicznej!

To był bardzo intensywny czas, przepełniony wartościowymi spotkaniami, rozmowami i wymianą doświadczeń. Cieszymy się, że podczas tych 3 dni, udało nam się zgromadzić w jednym miejscu znakomitych Ekspertów i przedstawić najlepsze rozwiązania gastronomiczne. Bardzo dziękujemy wszystkim Klientom za tak liczne przybycie! To dla Was chcemy się starać i przygotowywać coraz lepsze wydarzenia. Dziękujemy z całego serca naszym wszystkim Partnerom, którzy razem z nami tworzyli fantastyczną atmosferę. Bez Was nie dalibyśmy rady!

Wielkie podziękowania również dla Gości specjalnych: Iwony Niemczewskiej, Andrzeja Jakomulskiego, Jacka Krakowiaka, Mariusza Siwaka oraz Rafała Lorenca, którzy podzielili się swoją wiedzą na temat smaków regionów. W obecnych czasach bardzo ważne jest, aby mieć świadomość tego, co mamy na talerzu. Szczególne podziękowania należą się również firmie Bidfood Farutex za tak duży wkład w organizację imprezy! Współpraca z Wami to przyjemność!

Bardzo dziękujemy także za wsparcie władzom miasta Kołobrzeg za uczestnistwo w imprezie i uroczystym otwarciu Giełdy. Swoją obecnością zaszczycili nas: Prezydent Miasta Kołobrzeg Janusz Gromek, Strarosta kołobrzeski Tomasz Tamborski, Wicestarosta Helena Rudzis-Gruchała oraz Członek Zarządu Starostwa Powiatowego Pan Mirosław Tessikowski.