Giełda Gastronomiczna Klimatex

Strona główna / Giełda Gastronomiczna Klimatex

Dowiedz się jakie są najlepsze rozwiązania dla Twojego lokalu od specjalistów z branży

gastronomicznej, którzy gromadzą się w jednym miejscu specjalnie dla Ciebie!

1

Tegoroczna edycja Giełdy Gastronomicznej to ukłon w stronę regionalnych potraw. Najlepsi Szefowie Kuchni województwa zachodniopomorskiego, zabiorą nas w podróż po niedocenionych i zapomnianych tradycjach kulinarnych. W tym roku stawiamy na Slow Food!

Sala konferencyjna Hotelu Aquarius Spa zamieni się kulinarne miasteczko, w którym 48 największych producentów sprzętów gastronomicznych z Polski i Europy zaprezentuje nowatorskie rozwiązania dla Twojej kuchni. Dzięki bezpośrednim spotkaniom z Ekspertami, uzyskasz porady dotyczące prowadzenia lokalu gastronomicznego, dowiesz się jaki sprzęt będzie odpowiedni dla prowadzonej przez Ciebie działalności i skosztujesz wyśmienitych potraw!

Podczas 3 dni trwania imprezy zakupisz sprzęt w najlepszych cenach! Specjalnie dla naszych Klientów postaraliśmy się o największe rabaty!

 

Przyjdź i zachwyć się z nami smakiem regionu!
Poniżej agenda spotkania:

Przedstawiamy również naszych Gości Specjalnych!

 LISTA WYSTAWCÓW:
1
AGED 26 LIEBHERR
2 ALVA 27 LUBIANA
3 AMEFA 28 Ma-Ga
4 APS 29 MARENO
5 ASBER 30 MERXTEAM
6 BARTSCHER 31 MIXTEC
7 BRAVILOR BONAMAT 32 MIXTEC
8 BAMIX 33 NIVONA
9 CLASSEC 34 ODISOFT
10 DEBIC 35 ODLODOWO
11 EAUdeVIE 36 PLUS RATY
12 EDENOX 37 PRIMULATOR
13 EFL 38 RATIONAL
14 FAGOR 39 REDFOX
15 FANEX 40 RM GASTRO
16 FARUTEX 41 ROBOT-COUPE
17 FINE DINE 42 SOLARM
18 FUSION GUSTO 43 STALGAST
19 HALLDE 44 UNILEVER FOOD SOLUTIONS
20 HAMILTON BEACH 45 VERTEA
21 HENDI 46 VIESSMANN
22 Ice-o-Matic 47 WINTERHALTER
23 IGLOO 48 ZAZ KOŁOBRZEG
24 JEVEN
25
KOMAT

Od 2010r. organizujemy w Kołobrzegu cykliczne wydarzenie jakim jest Giełda Gastronomiczna. Jej celem jest zaprezentowanie pełnej i różnorodnej oferty produktów i usług gastronomicznych,  wymiana doświadczeń, nawiązywanie współpracy handlowej a przede wszystkim zagwarantowanie uczestnikom najatrakcyjniejszej oferty cenowej.

Każdego roku, najwięksi producenci i importerzy sprzętów gastronomicznych z polski i zagranicy, na przygotowanych stanowiskach dokonują prezentacji najnowszych technologii kulinarnych, połączonych z degustacjami niebanalnych potraw.

Wydarzeniu towarzyszą szkolenia, prowadzone przez Mistrzów Kulinarnych. Podczas poprzednich edycji naszymi Gośćmi byli:

Roberta Sowa: Mistrz Kulinarny, restaurator i autorytet w dziedzinie sztuki kulinarnej. Kreator menu największych wydarzeń kulturalno-kulinarnych w Polsce. Wielki ambasador kuchni polskiej, znany z programów telewizyjnych i audycji radiowych.

Kurt Scheller: Szef Kuchni, krytyk kulinarny, założyciel Akademii kulinarnej. W 2012 roku był gościem specjalnym w programie MasterChef. W 2013 roku został dyrektorem artystycznym programu kulinarnego Top Chef wyprodukowanego przez stację Polsat.

Kristoffer-Basznianin: Szef Kuchni posiadający doświadczenie w pracy w najlepszych restauracjach na świecie. Sztukę kulinarną doskonalił m.in. w duńskiej restauracji Noma, która od 3 lat jest uznawana za najlepszą na świecie, w Madison Eleven w Nowym Jorku, która ma 3 gwiazdki Michelin, czy też w Faviken w Szwecji.

Paweł Oszczyk: Szef kuchni warszawskiej restauracji La Rotisserie, mieszczącej się w Mamaison Hotel Le Regina w Warszawie. Uważany jest za jednego z najbardziej nowatorskich szefów kuchni w Polsce. Był pierwszym polskim uczestnikiem prestiżowego konkursu o tytuł najlepszego kucharza na świecie – Bocuse d’Or 1995 w Lyonie. W 2010 roku został odznaczony laurem Prix du Chef de l’Avenir (Kucharz Przyszłości) a rok później w 2011 otrzymał HERMESA Poradnika Restauratora w kategorii Restauracja Hotelowa.