Czas otworzyć lato i skorzystać z ostatnich chwil relaksu przed nadchodzącym, pracowitym sezonem, dlatego zapraszamy na wspólne grillowanie!

Podczas imprezy odbędą się:

– Profesjonalne pokazy grillowania prowadzone przez Ekspertów Kulinarnych Unilever. Paweł Małyszko oraz Emil Dziubak podzielą się swoją wiedzą na temat grillowych trendów 2017.

– Pokazy najnowszych rozwiązań gastronomicznych, które idealnie sprawdzą się w nadmorskich restauracjach. Kucharz firmy RM Gastro, Dawid Domin, zaprezentuje możliwości nowego pieca Retigo, uwędzi dla Was świeżutkie ryby oraz zaprezentuje, jak odpowiednio zabezpieczać produkty przy użyciu schładzarko zamrażarki szokowej.

– Degustacje owocowych specjałów. Przygotowywaniem sezonowych koktajli, najlepszych na tegoroczne lato zajmie się Max Warno, Brand Manager firmy Ice-O-Matic.

Wśród pyszności znajdą się również ODLODOwe smakołyki idealne na deser.

Wydarzenie będzie również idealną okazją do odbycia ostatecznych, przedsezonowych konsultacji z zakresu obsługi i doboru odpowiednich urządzeń.

Nie może Was zabraknąć!

Impreza odbędzie się 27 czerwca (wtorek) o godzinie 12:00, na placu za budynkiem Klimatex AGD, przy ulicy Sienkiewicza 14a

Proszę o potwierdzenie obecności, abyśmy zabezpieczyli odpowiednią liczbę miejsc.